Nawigacja


Imprezy firmowe

Przygotowują Państwo w firmie szkolenie, większą naradę, wykład a może chcą Państwo wysłać pracowników na wspólny wypoczynek? Chcą Państwo przygotować konferencję? Jeśli zdecydują się Państwo na hotel Happy Star, będzie czekać na Państwa przyjemne nowoczesne otoczenie z możliwością uprawiania sportu, relaksu w centrum wypoczynku, degustacja win i wycieczki po okolicach.

Dlaczego wybrać hotel Happy Star?

W hotelu Happy Star zażyją Państwo komfortu i będą się czuć przytulnie. Kładziemy nacisk na czystość i piękny, nowoczesny wystrój (nasz hotel został wybudowany w 2005 roku). W czasie pobytu mogą Państwo za darmo korzystać z basenu krytego, jacuzzi, kabiny parowej czy siłowni. Do Państwa dyspozycji jest także całe zaplecze sportowe na przykład: kort
tenisowy. Hotel Happy Star znajduje się niedaleko miasta Znojmo (Morawy Południowe) – w miejscu, do którego łatwo się dostać z Pragi, Brna i Wiednia. Przeczytajcie Państwo więcej o zakwaterowaniu i powodach, dla których warto nas odwiedzić.

Nova sala dla 100 osób

Na Państwa imprezy firmowe mamy przygotowaną dużą i małą salę, w razie potrzeby jest możliwość użycia również winiarni.

salWyposażenie sali na imprezach firmowych to projektor oraz płótno do wyświetlania. (Więcej zdjęć)

Duża sala pomieści około 100 osób. Jest wytłumiona i klimatyzowana oraz wyposażona w projektor z płótnem, odtwarzacz DVD i zestawem audio (na płótnie jest również możliwość oglądania telewizji satelitarnej). Mała sala pomieści około 30 osób. W obu salach jest dostęp do bezprzewodowego internetu (Wi-Fi) a
układ stołów w obu salach da się zmienić według Państwa potrzeb.  Przeczytajcie Państwo więcej o salach.

salonMamy w organizowaniu imprez firmowych w hotelu Happy Star wiele doświadczenia.

Referencje i opinie naszych klientów

Uważamy, że najlepszą reklamą są dla nas zadowoleni klienci. Swoją imprezę firmową organizowało u nas już wiele znaczących firm – na przykład Nike, Česká spořitelna, Poštovní spořitelna, Česká
pojišťovna, ING, ČSOB lub Jihomoravská plynárenská. Spójrzcie Państwo na kompletną listę referencji i opinii naszych klientów.

Połączenie przyjemnego z pożytecznym

vinarnaW razie potrzeby, na rzecz Państwa imprezy, można skorzystać z winiarni.

Kiedy przygotowują Państwo imprezy firmowe przede wszystkim z powodów zawodowych, zapewne chętnie po pracy albo przed nią, by Państwo odreagowało. Dla tych chwil nasz hotel jest stworzony, osądźcie Państwo sami:

Z chęcią zapewnimy Państwu jakikolwiek program – na przykład wieczór w piwniczce winnej, degustację win lub indywidualne wynajęcie centrum wypoczynku. Jesteśmy również gotowi zapełnić Państwu całkowicie czas wolny w trakcie pobytu u nas. Zdecydowanie proszę się nie bać do nas zwrócić! (Mogą Państwo także przeczytać więcej o możliwościach wypoczynku i rekreacji w naszym hotelu.)

Kontaktujcie się Państwo z nami

Wydrukować