Nawigacja


Referencje imprez firmowych

Przejrzyjcie Państwo referencje i opinie naszych klientów odnośnie imprez firmowych. Jeśli chcieliby Państwo sami się zapytać naszych gości, co mówią o hotelu, mogą Państwo skorzystać z konkretnych danych, które są przy nich podane.

Poštovní spořitelna   [ vvrabelova@csob.cz ]

JUDr. Vladimíra Vrabelová
Gdybym miała ocenić pobyt w Państwa hotelu to zdecydowanie pierwsza rzecz, która mnie ujęła, to bardzo przyjemne, spokojne otoczenie, chętny i miły personel. Następnie wysoko oceniam Państwa profesjonalne i otwarte podejście do wymagań klienta, próbę odpowiedzieć i znaleźć to najlepsze rozwiązanie. Zawsze mogłam na sto procent polegać na tym, że to co zostało omówione, zostało też zrealizowane. Dlatego skorzystałam z Państwa usług więcej niż jeden raz i zdecydowanie będę z przyjemnością do Państwa wracać w przyszłości.

P.A.R.K., jazyková škola   [ roman@jspark.cz ]

Mgr. Roman Kožnar
Pozwólcie mi Państwo z tego miejsca podziękować za bardzo wysoką jakość usług, które otrzymaliśmy przy realizacji wszystkich naszych intensywnych kursów organizowanych w Państwa hotelu. Samo miejsce i cały budynek hotelu są bardzo przyjemne i idealne na szkolenia, które prowadzimy. Wysoko oceniam całą koncepcję urządzenia Państwa hotelu, człowiek czuje się tutaj miło od chwili, kiedy postawi samochód na parkingu przed hotelem. To wspaniałe, że Państwa hotel ma tak świetne zaplecze i wyposażenie, jak i to wewnątrz, tak i na zewnątrz. Byliśmy bardzo miło zaskoczeni chęcią wszystkich pracowników hotelu wyjścia nam oraz naszym studentom naprzeciw przy organizowaniu a później też samemu realizowaniu wszystkich kursów językowych. Kiedy chodziło już o szczegóły lub bardziej wymagające sprawy, nigdy nie było z niczym żadnych problemów. Studenci naszych intensywnych kursów językowych są pracownikami prestiżowych firm, którzy przywykli być wymagający, i muszę powiedzieć, że byli u Państwa bardzo zadowoleni. Osobiście wysoko oceniam obrotność i próbę odpowiadania na każde życzenie klienta, co jest dla naszej szkoły, a zwłaszcza przy organizacji takiego typu kursów, bardzo ważne. Mam nadzieję, że możemy oczekiwać współpracy z Państwem i w przyszłych latach, dlatego że w porównaniu z innymi organizatorami podobnego typu Państwa hotel jest jednym z najlepszych i z radością skorzystalibyśmy z Państwa usług w przyszłości. Państwa usługi mogę zainteresowanym naprawdę polecić, co już niejednokrotnie uczyniłem.

DEMA DEKOR CZ s.r.o.   [ kudrna@dema-dekor.cz ]

Jiří Kudrna
Pozwólcie Państwo, abym Państwu oraz personelowi w ten sposób podziękował za zawsze wspaniałe i przyjazne podejście przy spełnianiu naszych usług. Jesteśmy Państwa klientem praktycznie od otwarcia interesu w Państwa hotelu i cenimy sobie to, że u Państwa zawsze znajdujemy przyjemne otoczenie, wyborną kuchnię i relaks w Państwa centrum wypoczynku. Już dziś oczekujemy z radością, nie tylko my, ale i nasi partnerzy handlowi, na kolejne spokojne dni spędzone w Państwa hotelu.

Kariérový a personální servis   [ edita.bosakova@kaps-kaps.cz ]

PhDr. Edita Bosáková
W hotelu Happy Star w przeciągu 2006 roku realizowaliśmy wiele podnoszących kwalifikacje szkoleń dla naszych klientów. Mogę z całkowitą odpowiedzialnością potwierdzić, że w tej różnorodnej ilości osobowości, które uczestniczyły w naszych programach szkoleniowych, nie znalazła się ani jedna osoba, która by odjeżdżając z tego miejsca go nie chwaliła i nie była nim oczarowana. Hotel jest cudowny, bardzo dobrze się w nim śpi – chyba tu mają jakieś „niewidoczne fale uspakajające“. Wystrój hotelu jest całkowicie reprezentatywny dla różnych rodzajów imprez firmowych łącznie z tymi na najwyższym poziomie. Co jest wszak dla mnie jako organizatorki i lektorki programów szkoleniowych najważniejsze, to ochota i obrotność personelu. W hotelu Happy Star nasze szkolenia nie zostały nigdy „zepsute“ przez nieprzyjemną panią z recepcji czy zimny obiad. Drugie takie miejsce na Morawach naprawdę trudno znaleźć.

VCES a.s.   [ vaclav.safka@vces.cz ]

Ing. Václav Šafka
Byliśmy bardzo zadowoleni z zapewnionej przestrzeni na szkolenia i wykorzystania wolnego czasu jego uczestników w przepięknym otoczeniu Państwa Hotelu HAPPY STAR. Byliśmy zadowoleni ponad miarę z zakwaterowania, wyżywienia i ze wszystkich usług, które Państwa hotel oferuje swoim gościom. Zafascynowała nas również oryginalna i przepiękna architektura i okolice bezpośrednio obok hotelu. Jeszcze raz dziękujemy za niecodzienne uprzyjemnienie naszego pobytu. Z radością czekamy na kolejną okazję naszego spotkania w Państwa hotelu.

Jihomoravská plynárenská, a.s.   [ veronika.petrikova@rwe-jmp.cz ]

Veronika Petříková
Spółka Jihomoravská plynárenská a.s. realizuje szereg imprez dokształcających, do których już kilkakrotnie użyła usług hotelu Happy star. Nasi pracownicy zawsze byli zadowoleni z przyjemnej atmosfery, dobrych usług i pomocnego personelu. Cały areał hotelu z jego zapleczem sportowym i wypoczynkowym w pełni odpowiada naszym wymaganiom do realizacji imprez outdoorovych i indoorovych, i dlatego będziemy z niego korzystać również w przyszłości.

MEK-IN, s.r.o.   [ petr.mrkvica@mek-in.cz ]

Ing. Petr Mrkvica
Z powodu tego, że nasi klienci pochodzą z Czech ze Słowacji i z wielu krajów Europy, szukaliśmy takiego miejsca, do którego byłoby łatwo dojechać i tym, którzy przylatują na lotnisko w Wiedniu. I dodatkowo, które spełniałoby niektóre nasze specjalne wymagania. Do nich należą przede wszystkim dobre zakwaterowanie w spokojnym otoczeniu, miejsce na szkolenia wyposażone należytą techniką, atrakcyjna kuchnia i komfortowe miejsce relaksu dla chwilki odprężenia. Hotel HAPPY STAR „odkryliśmy“ krótko po jego otwarciu i zaraz na wiosnę 2005 roku przygotowaliśmy w nim serię szkoleń dla jednego znaczącego klienta. Z naszej strony zadowolenie było maksymalne i dlatego z wielką chęcią wracamy do Hnanic z kolejnymi klientami a hotel z pełną świadomością polecamy też dobrym znajomym i wszystkim spółkom, z którymi jesteśmy w kontakcie. Obecnie znowu mamy zaplanowany szereg imprez w tym hotelu.

BLACK & DECKER   [ karel.matousek@blackdecker.com ]

Karel Matoušek
Chciałbym podziękować personelowi hotelu Happy Star za perfekcyjne usługi. Hotel Happy Star dostarczył nam wszystko co potrzebne na nasze spotkanie firmowe, a to poczynając od profesjonalnego przygotowania, potrzebnego do prezentacji, po perfekcyjne warunki zakwaterowania, zwłaszcza dobre jedzenie i naprawdę komfortowe wyposażenie hotelowego centrum wypoczynku. Z pewnością poleciłbym ten hotel innym nie tylko z wyżej wymienionych powodów, ale również ze względu na położenie między Pragą, Brnem a Wiedniem, które jest korzystne z logistycznego punktu widzenia. Ja sam chętnie wracam na Morawy Południowe i muszę napisać, że na moją decyzję wpływa nie tylko piękna przyroda Parku Narodowego Podyji, cudne wina pochodzące z tegoż regionu, ale również możliwość spędzenia chwili odpoczynku w hotelu Happy Star.

Horwath TPA Notia Audit s.r.o.   [ veronika.jiroudkova@tpa-horwath.cz ]

Veronika Jiroudková
Hotel dzięki swojemu dogodnemu położeniu, wyposażeniu i zapleczu jest idealnym miejscem na odbywanie się imprez firmowych i szkoleń. Byliśmy bardzo zadowoleni z usług hotelu, wyposażenia hotelu, przyjemnej i pomocnej obsługi, wybornej kuchni, zaplecza sportowego i z przyjemnością będziemy wracać.

inSITE, s.r.o.   [ tomas.pospichal@insite.cz ]

Tomáš Pospíchal
Hotel Happy Star przedstawia wysoki poziom oferowanych usług, który jest jednym z najlepszych w regionie Moraw Południowych i Republiki Czeskiej. Dla naszej firmowej klienteli znaczy gwarancję wysokiej jakości oraz powód by wrócić. Odkryjcie Państwo urok południa Moraw dzięki Podyji, wina morawskiego i Happy Star.

McCain Foods Czech Republic s.r.o.   [ RaMORAVE@mccain.ca ]

Radek Moravec
Z własnego doświadczenia mogę potwierdzić, że jest to miejsce, gdzie bardzo przyjemnie się pracuje i odpoczywa. Za każdym razem zachwyca mnie kuchnia. Państwa kucharze są prawdziwymi mistrzami kulinarnymi. Kierownictwo hotelu i personel są bardzo profesjonalne i zawsze starają się spełnić nasze życzenia. Hotel Happy Star jest miejscem gdzie lubię wrócić w interesach ale też z rodziną.

SKLÁŘSKÉ STROJE ZNOJMO, s.r.o.   [ pgestinger@sszn.cz ]

Pavel Gestinger
Jednym z bardzo istotnych punktów strategii handlowej naszej firmy jest między innymi także doskonała obsługa naszych przyjaciół handlowych, którzy nas odwiedzają przy okazji różnych spotkań handlowych, organizacjach fachowych prezentacji i wykładów o programie produkcyjnym naszej firmy, w ramach ich czasu pracy i prywatnego. W maju bieżącego roku korzystaliśmy z Państwa usług przy spotkaniach z naszymi partnerami handlowymi i byliśmy bardzo zadowoleni z ich poziomu, co było również powiedziane z ich strony. W przyszłości jesteśmy gotowi korzystać z oferty Państwa hotelu w jak największym zakresie i dlatego bardzo chętnie popieram prezentację referencji naszej firmy na Państwa stronie internetowej.

PCS spol. s r. o.   [ m.krejzova@pcs.cz ]

Miroslava Krejzová
Hotel był cały bardzo piękny i idealny na taką imprezę, jaką jest spotkanie z partnerami. Podobało się nam również, że hotel znajduje się w spokojnym miejscu a nie w centrum. Kiedy to podsumuję, to nie mam żadnej negatywnej uwagi, Państwa hotel jest pod każdym względem bardzo przyjemny i idealny na taką imprezę, jaką urządziliśmy.

NIKE   [ petr.sodomka@nike.com ]

Ing. Petr Sodomka

ČSOB, a.s.   [ tjursik@csob.cz ]

Tomáš Jursík

Avon   [ hana.balcarkova@atlas.cz ]

Hana Balcárková

Home Credit a.s.   [ jnesporova@homecredit.cz ]

JUDr. Jana Nešporová

Česká spořitelna, a.s.   [ tskrabek@csas.cz ]

Tomáš Krábek

STAROBRNO, a.s.   [ e.stofferova@starobrno.cz ]

Ing. Emanuela Stofferová

ING   [ marie.chmelikova@poradce.ing.cz ]

Marie Chmelíková

VŠCHT   [ Josef.Krysa@vscht.cz ]

Assoc. Prof. Josef Krýsa, Ph.D.

OVB Allfinanz, a.s. ČR   [ petr.chmelar@partners.cz ]

Ing. Petr Chmelař

LAUFEN CZ s. r. o.   [ radim.babak@cz.laufen.com ]

Ing. Radim Babák

HARTMANN   [ blanka.gracova@hartmann.info ]

Blanka Grácová

Kärcher s.r.o.   [ jana.hogrova@kaercher.cz ]

Jana Hogrová

Miss Cosmetic s.r.o.   [ petr.kollek@misscosmetic.cz ]

Petr Kollek

InfoTel, spol. s r.o.   [ info@infotel.cz ]

Ing. Pavel Košťál

SFS intec s.r.o.   [ stok@sfsintec.biz ]

Dipl. Ing. Jaroslav Štok

PLOBERGER s.r.o.   [ celeda@ploberger.cz ]

Tomáš Čeleda

INTERNET TRADING s.r.o.   [ konopkova@itrading.cz ]

Eva Konopková

Develor Training & Consulting s.r.o.   [ volejnickova@develor.cz ]

arolina Volejničková

TART, s.r.o.   [ shradska@tart.cz ]

Šárka Hradská

PEGAS NONWOVENS s.r.o.   [ fklaska@pegas.cz ]

František Klaška

DuPont CZ s.r.o.   [ demela@seznam.cz ]

Jaroslav Demela

GRISOFT, s.r.o.   [ marcel.nohel@grisoft.cz ]

Marcel Nohel

SITA CZ a.s.   [ renata.jezkova@sita.cz ]

Ing. Renáta Ježková

SCHMACHTL CZ spol s.r.o.   [ andrt@schmachtl.cz ]

Martin Andrt

ISM International s.r.o.   [ lenka.prusova@ism.cz ]

Lenka Průšová

PROFIMET s.r.o.   [ profimet@profimet.cz ]

Ing. Vladimír Jalč

Glasspol, spol. s r.o.   [ gregor@glasspol.cz ]

Jiří Gregor

Česká pojišťovna a.s.   [ JRadova@cpoj.cz ]

Jana Radová

Tesco stores, a.s.   [ jmatusik@cz.tesco-europe.com ]

Jiří Matusík

Puma Czech Republic s.r.o.   [ kamila.slezakova@puma.com ]

Kamila Slezáková

Referencje imprez firmowych