Nawigacja


Wesela i imprezy okolicznościowe

Wesele to jedno z najradośniejszych wydarzeń w życiu. Przy jego organizacji jest ważny każdy szczegół a wybór miejsca to kluczowa decyzja. Powierzcie Państwo swoje wesele hotelowi Happy Star, a nie będą Państwo żałować – możliwość ślubu pod altaną, bezbłędna, profesjonalna i uprzejma obsługa, wielkie doświadczenie w organizacji dużych przyjęć, korzystna przestrzeń i na koniec sala na uroczystość zupełnie za dramo!

restauraceRestauracja hotelowa z ilością 60 miejsc. (Więcej zdjęć)
reditel-svatbaW hotelu Happy Star żenił się również nasz pan dyrektor, Martin Herzig.
svatba-altanW altanie hotelowej jest możliwość urządzenia ceremonii.
stul03Duża sala jest już w cenie zakwaterowania. (Więcej zdjęć)

Dlaczego wybrać hotel Happy Star?

W hotelu Happy Star zażyją Państwo komfortu i będą się czuć przytulnie. Kładziemy nacisk na czystość i piękny, nowoczesny wystrój (nasz hotel został wybudowany w 2005 roku). Na Państwa uroczystość są przygotowane dwie sale, winiarnia, restauracja, dwa tarasy i ogród z altaną i grillem. Hotel Happy Star znajduje się korzystnym miejscu pod miastem Znojmo (Morawy Południowe), to znaczy, że łatwo się do niego dostać ze wszystkich części Republiki Czeskiej.

Przeczytajcie Państwo więcej o zakwaterowaniu i o powodach, dla których warto nas odwiedzić. Zapewne będą Państwa również interesować opinie klientów, którzy urządzali już u nas swoje wesele.

Odpowiednie przestrzenie na wesela, rauty i inne uroczystości

Na Państwa wesele czy jakąkolwiek inną uroczystość możemy Państwu zaproponować te najbardziej odpowiednie przestrzenie:

  • Duża sala – na około 100 osób, sala jest wytłumiona od pozostałej części hotelu (nie muszą się Państwo obawiać, że będą komuś przeszkadzać), jest wyposażona w klimatyzację i dobry jakościowo zestaw audio (Więcej o sali.). Czynsz na dzień 1000 CZK.
  • Mała sala – na około 30 osób. Czynsz na dzień 500 CZK.
  • Winiarnia – na około 40 osób. Czynsz na dzień 500 CZK.
  • Dwa tarasy zewnętrzne – każdy pomieści około 20 osób.
  • Ogród z altaną i grillem – jeśli Państwo by chcieli, w altanie można urządzić ceremonię ślubu (Czynsz 3000 CZK)

 

Zorganizujemy wszystko

Państwa wesele jesteśmy w stanie przygotować całkowicie – włącznie z jedzeniem i napojami, kwiatami, muzyką, fotografem, ceremonią ślubu i zakwaterowaniem. Nawet jeśli chcą Państwo połączyć wesele z dobrymi winami morawskimi albo mają Państwo bardziej niezwykłe wymagania, nie będzie to problem. Proszę nie bać się do nas z tym zwrócić!

altanekNa Państwa uroczystość czy wesele jest do dyspozycji również ogród hotelu z altaną i grillem. (Więcej zdjęć)

Zdjęcia

Kontaktujcie się Państwo z nami

Wydrukować