Nawigacja


Opinie klientów o weselach i imprezach okolicznościowych

Przekonajcie się Państwo, jak byli zadowoleni ludzie, którzy swoje wesele już u nas organizowali! Gdyby chcieli Państwo sami zapytać owych osób, co mówią o naszym hotelu, mogą Państwo skorzystać z adresów, które są podane obok ich nazwisk.

Lucka a Michal Jordanovi, Praha   [ michal.jordan@mediaresearch.cz ]

Jesteśmy zadowoleni z organizacji wesela, zwłaszcza z obrotności pracowników hotelu i umiejętności rozwiązywania nieprzewidzianych sytuacji. Wesele było bardzo przyjemne, rozrywkowe i jest niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich uczestników.

Andrea Spáčilová, Tomáš Spáčil, Znojmo

Wesele w hotelu Happy Star było nam polecone. Byliśmy bardzo zadowoleni z obsługi, dobrego jedzenia, oferty napojów i komfortowego zakwaterowania oraz z otoczenia. Bardzo miło zaskoczył nas ochotnością personel oraz kreatywnością rozwiązań pan kierownik. Cieszył nas również fakt, że czas zamkończenia był nieokreślony i zgodnie z naszym życzeniem, Państwa hotel będziemy gorąco polecać wszystkim naszym znajomym.

Jana Paulová, Jiří Paul, Práče   [ J.svestkova@centrum.cz ]

Wesele przygotowaliśmy poza hotelem Happy Star. Z polecenia znajomych skorzystaliśmy z organizacji przyjęcia przez hotel Happy Star, które odbyło się w murach Klasztoru Louckiego. Wszystko poleciliśmy personelowi hotelu, który wszystko załatwił zgodnie z naszymi wymaganiami. Byliśmy bardzo zadowoleni ze wszystkiego.

Miloš Gryc, Znojmo   [ gryc@pemicz.cz ]

Z wielką radością się z Państwem podzielę, że nasze wesele w hotelu Happy Star było wielkim przeżyciem na całe życie dla mej małżonki i dla mnie. Byliśmy bardzo zadowoleni z przepięknej okolicy, bardzo ochotnego i obrotnego personelu w czele z panem Kundrátym i z wysokiej jakości przygotowanych napojów i dań. Następnie dobrze oceniam całą obsługę, która nam oszczędziła wiele czasu i trudu. Warto również wspomnieć dziś już sporadyczną smakowitość wypieków weselnych i tortu, które były w oferowanych usługach. Również bardzo się nam podobał apartament dla młodej pary, które wspaniale dopełniło nasze wrażenia. Ze względu na to, że oboje pracowaliśmy w turystyce, miejsce naszego wesela wybieraliśmy bardzo starannie, a hotel Happy Star dokładnie i trafnie zapewnił nasze potrzeby, które przy realizacji wypełnił w stu procentach co nie jest zawsze takie oczywiste zwłaszcza za dobrą cenę. Na koniec chciałbym bardzo wszystkim polecić hotel Happy Star jako maksymalnie zadowolony klient.

Hana a Miroslav Jelínkovi, Znojmo   [ Pelechova.Z@seznam.cz ]

Dnia 3 czerwca 2006 wraz z mężem urządzaliśmy w hotelu Happy Star przyjęcie weselne. Zdecydowaliśmy się na hotel z powodów pięknego wnętrza hotelu, jego wspaniałego ogrodu i przede wszystkim świetnego personelu. Przede wszystkim wielkie podziękowania należą się p. kierownikowi Marcelowi Kunertowi za chęć i pomoc przy wyborze menu weselnego i pani Kamili Jeníčkovej za dekorację przyjęcia według naszego życzenia. Chcą Państwo ze swoją rodziną i przyjaciółmi przeżyć dzień ślubu w pięknym miejscu, z uprzejmym personelem i równocześnie dobrze się pobawić, możemy z własnego doświadczenia polecić właśnie hotel Happy Star.

Edita Gargelová, Znojmo   [ edule@seznam.cz ]

Z urządzenia przyjęcia weselnego w hotelu Happy Star byliśmy z mężem bardzo zadowoleni. Przyjemne i nowoczesne wnętrza areału hotelu, wraz z wprost profesjonalnym i otwartym podejściem pana Marcela Kunerta i całego obsługującego personelu, a także znakomitym jedzeniem przygotowanym według naszego życzenia przez kreatywnego kucharza, było tym najlepszym wyborem na ten jedyny dzień. Oryginalnym urozmaiceniem była możliwość korzystania ze stołu bilardowego i zakończenie dnia wesela w hotelowym basenie.