Nawigacja


Zakwaterowanie

Oferujemy kwatery w komfortowym i przytulnym hotelu Happy Star na Morawach Południowych, 8 km na południe od miasta Znojmo. Proponujemy odprężenie się w centrum wypoczynku, poznanie pięknej okolicy, degustację wina morawskiego lub korzystanie z bogatego zaplecza sportowego oraz zwiedzanie atrakcji turystycznych Parku Narodowego Podyji!

 • 3 apartamenty i 24 pokoje
 • Basen i wellness w cenie
 • Czystość i środowisko dla niepalących
 • 15% zniżki na noclegi w ≥ 7 nocy
 • Kompleksowość usług

5 powodów, dla których powinni nas Państwo odwiedzić

1. Spokojny, przytulny i nowoczesny wystrój

W chwili, kiedy po raz pierwszy wejdą Państwo do naszego hotelu, napełni Państwa dobre samopoczucie. Nasz hotel nie jest ani duży ani mały, zawsze będą Państwo się w nim czuć przytulnie i jednocześnie komfortowo. Priorytetem jest dla nas absolutny porządek i czystość oraz piękny, nowoczesny wystrój. Ze względu na to, że nasz hotel został wybudowany dopiero w 2005 roku, to wszystko wciąż pachnie nowością. Obejrzyjcie Państwo zdjęcia, zobaczcie pokaz video albo po prostu przeczytajcie opinie naszych klientów (także w prawym słupku).

Wygoda, przytulność i czystość – hall główny hotelu Happy Star. (Więcej zdjęć)

2. Bogate wyposażenie i centrum wypoczynku w cenie zakwaterowania

W czasie pobytu u nas mogą Państwo za darmo relaksować się w krytym basenie, jacuzzi, kabiny parowej czy korzystać z klubu fitness. A jeśli chcą Państwo u nas poznać okolicę, uprawiać sport, posmakować dobrego wina morawskiego albo tylko odpoczywać, nasz hotel jest na wszystko świetnie przygotowany. Przeczytajcie Państwo więcej o wyposażeniu i usługach hotelu.

 • thumbnail-01
 • thumbnail-02
 • thumbnail-03

3. Korzystne położenie

acc-image-03 Dzięki położeniu hotelu Happy Star mogą Państwo poznać wiele interesujących miejsc lub zażyć odrobiny relaksu w spokojnej okolicy hotelu. Nasz hotel leży w gminie Hnanice, 8 kilometrów na południe od miasta Znojmo na granicy z Austrią, pośród przepięknej przyrody Parku Narodowego Podyji oraz w Znojemskim regionie winiarskim (Morawy Południowe). W jego okolicy znajduje się pałac Vranov z Zaporą Vranovską (30 km), Brno (60 km) a Wiedeń (80 km). Odległość z Pragi to około 210 km. Zerknijcie Państwo na mapę ziemi znojemskiej albo przeczytajcie więcej o okolicy hotelu.

4. Opieka jak w domu z bajki

acc-image-04 Do każdego gościa podchodzimy tak samo, jak byśmy gościli go we własnym domu. Jeśli zechcą Państwo zamówić kapelę, popływać w basenie poza godzinami otwarcia albo świętować do późnych godzin nocnych w naszej winiarnie, będziemy się starać Państwu w tym dogodzić. Uważamy, że zadowolony klient jest najlepszą reklamą, dlatego mogą Państwo przeczytać, co o nas mówią nasi goście.

apartman_2014W apartamentach czeka na Państwa komfort i luksus. (Więcej zdjęć)

5. Urządzanie dużych imprez

acc-image-06 Jeśli urządzają Państwo imprezę
firmową
, wesele, seminarium, konferencję albo jakąkolwiek inną imprezę dla większej ilości ludzi, będą Państwo z pewnością zadowoleni z przygotowania, które możemy Państwu zaproponować. Chodzi przede wszystkim o salę na około 100 osób z klimatyzacją, projektorem, połączeniem WiFi do internetu, odtwarzaczem DVD i zestawem audio. Następnie do dyspozycji jest mniejsza sala na około 30 osób. Przeczytajcie Państwo więcej o salach

acc-image-05Mamy duże doświadczenie w organizowaniu imprez firmowych. (Więcej zdjęć)

Hotel – odpoczynek, sport, turystyka i większe imprezy

acc-image-07Hotel leży pośród pięknej przyrody Parku Narodowego Podyji – na obrazku winnica Šobes.

Istnieje wiele powodów, aby wybrać się do hotelu Happy Star. Wymieńmy na przykład:

 • spokojny odpoczynek
 • aktywny urlop
 • turystyka piesza i rowerowa
 • degustacje wina
 • organizacja imprez firmowych, wesel lub podobnych dużych imprez okolicznościowych

Przeczytajcie Państwo, jak może hotel Happy Star pomóc w każdym z podobnych działań.

Zakwaterowanie w naszym hotelu

acc-image-10Taras na wygodne siedzenia.

W hotelu Happy Star mogą Państwu zamieszkać bądź w pokoju dwuosobowym albo w bardziej luksusowym apartamencie dwuosobowym. Dodatkowo w pokoju może być zakwaterowana jedna osoba więcej w formie przystawki (jeśli mają Państwo małe dziecko, jest możliwość dostawienia również łóżeczka dziecięcego). W apartamencie (pokój dla rodziny) jest możliwość dostawienia dwóch przystawek bądź dwóch łóżeczek dziecięcych.

Zarezerwujcie sobie Państwo pokoje

Ważne informacje

Wydrukować

Rezerwacja

Zarezerwujcie sobie Państwo pokojeJeśli chcą Państwo zarezerwować pokój w naszym hotelu, prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub o kontakt z nami pod numerem telefonu 515 210 360 czy za pomocą e-maila recepce@hotelhappystar.cz.