Nawigacja


Opina klientów o zakwaterowaniu

Proszę się przekonać o tym, jak nasi klienci są zadowoleni! Jeśli chcieliby Państwo sami się ich zapytać, co mówią o naszym hotelu, mogą Państwo skorzystać z konkretnych danych, które są przy nich podane.

Zuzana Svobodová, Jablonec nad Nisou   [ zuzka.svobodova@vzp.cz ]

Chcielibyśmy Państwu podziękować za miło spędzony urlop, piękne położenie i usługi hotelu i nie na ostatnim miejscu bardzo pomocny personel. Byliśmy naprawdę maksymalnie zadowoleni i czekamy z radością na ponowne widzenie.

M. Zahradníček a D. Bouška, Praha   [ diver7333@seznam.cz ]

Szanowny panie dyrektorze, w tym tygodniu wraz z kolegą już po raz drugi odwiedziliśmy Pana hotel. Chcielibyśmy Państwu oświadczyć nasze wielkie zadowolenie, dotyczące zakwaterowania oraz innych usług. Bardzo byliśmy też zadowoleni z gastronomi w Pana hotelu. W ten sposób bardzo chcemy podziękować dziewczynom z recepcji i to dziewczynie, która miała zmianę 14.2.2007 w ciągu dnia i dziewczynie, co miała z 14.2 na 15.2.2007 nocną zmianę oraz również dziewczynie lub Pani która pracowała w środę przy basenie. Szczególnie chcielibyśmy pochwalić i podziękować kierownikowi panu Marcelowi Kondratowi, który nam bardzo chętnie wyszedł naprzeciw, odnośnie naszych próśb. Jest to naprawdę człowiek na odpowiednim miejscu. Będziemy Wasz hotel wszystkim polecać i chętnie do niego będziemy wracać.

Otto Illek, Brno   [ otto.illek@seznam.cz ]

Profesjonalny i bardzo miły personel. Przy spotkaniu z kimkolwiek w hotelu mieliśmy zawsze wrażenie, czy to właściciel czy to pracownicy, że im naprawdę zależy na tym, aby goście czuli się zadowoleni i jak w domu. Jakość wszystkich usług odpowiada standardom wymaganym zagranicą co jest w naszej Republice bardzo niezwykłe! Przyjemne otoczenie i gustowne wnętrze któremu niczego nie brakuje.

Lenka Kotasová, Karviná   [ jlkotas@o2active.cz ]

Hotel jest w pięknym miejscu, idealnym na wycieczki u nas i w Austrii, jak na rowerach tak i autem. W Państwa hotelu byliśmy dwukrotnie i za każdym razem spędziliśmy spokojny urlop, byliśmy bardzo zadowoleni jak z poziomu zakwaterowania, wyżywienia i obsługi, tak i z zaplecza – basen, sauna, fitness, przechowywania rowerów, boisko tenisowe (graliśmy w niego po raz pierwszy)….

Vladimír a Lenka Fialovi, Brno   [ violets@email.cz ]

Do przyjemnego hotelu Happy Star jeździmy od czasu jego otworzenia systematycznie i chętnie. Zawsze nam poprawia humor miłe przywitanie na recepcji a później już korzystamy z usług hotelu. Rozkład i wielkość pokoi nam idealnie pasuje, łącznie z przestrzenną łazienką. Po przyjeździe i wypakowaniu się zazwyczaj schodzimy do tutejszej restauracji zjeść coś dobrego i wybieramy się na wycieczki (autem, pieszo, na rowerach) po pięknych okolicach. Korzystna jest i bliskość do Austrii i łatwy dojazd do Retzu a Hardeggu. Po powrocie zawsze jest przyjemna regeneracja w basenie hotelowym. Później już oczekujemy co dobrego wybierzemy sobie w menu restauracji hotelowej. Dla nas miłośników wina jest również istotna bliskość do winiarskiej gminy Šatov. Ziemia znojemska to miejsce w którym się zakochaliśmy, a hotel Happy Star jest dla nas zawsze pierwszym wyborem gdzie się zatrzymać.

Miroslav Barton, Praha   [ mbarton@bonduelle.com ]

Chętnie do Państwa hotelu wracam, dlatego że należy on do moich ulubionych i to głównie z powodu wysokiej i nieomylnej jakości usług (usługi konferencyjne, zakwaterowanie, wyżywienie, wolny czas (basen, para…)). Korzystam z tego hotelu nie tylko do narad w interesach, ale i na spędzanie prywatnego urlopu. Wszyscy moi przyjaciele, którzy za moim poleceniem odwiedzili hotel zdecydowanie nie byli nim zawiedzieni. Jest to taka oaza spokoju na Morawach Południowych.

Petr Kunc   [ kuncp@atlas.cz ]

Do hotelu Happy Star zawsze lubię wracać, wysoko oceniamy dobre usługi, kuchnię i zaplecze. Uważamy z żoną go za jakiegoś rodzaju oazę spokoju i pogody pośród przepięknej przyrody i ziemi. Hotel Happy Star to pewna rzecz!

David Kratochvíl   [ dkratoch@centrum.cz ]

Będziemy teraz u Państwa dopiero po raz drugi. Jednak, dobrze oceniamy jakość usług, lokalizację, rozumną cenę i szeroką ofertę atrakcji bezpośrednio na miejscu w hotelu. To jest powód dla którego znowu do Państwa jedziemy.

Branko Černý, Skvrňov   [ branko.cerny@vinnysklep.cz ]

Po długich poszukiwaniach przy moich podróżach w interesach czy na odpoczynek po Morawach Południowych, w końcu udało mi się znaleźć hotel, w którym idzie w parze morawska gościnność, europejska jakość usług i wystrój za rozsądne ceny dla Czechów. Dziękuję Państwu za to i życzę wiele sukcesów.

Vladimír Mařas   [ vm2@seznam.cz ]

W Państwa hotelu byliśmy zakwaterowani w trakcie wypadu do Wiednia i byliśmy bardzo zadowoleni, zwłaszcza z dobrej możliwości do relaksacji. Państwa hotel szczerze poleciłem moim przyjaciołom.

Grupa absolwentów, klasy maturalnej 2.A roku szkolnego 2005

Dziękujemy kolektywowi szkoły hotelu Happy star w Hnanicach za wyjątkowe przeżycia w trakcie trzydniowego szkoleniu o winiarstwie i ogrodnictwie winnym przy tejże szkole. Tyle rozrywki, dobrego jedzenia i wspaniałego wina jeszcze dotąd przy żadnym szkoleniu nie zażyliśmy i jeszcze nigdy „pedagogowie” nie byli wobec nas tak sympatyczni. Chętnie chwalimy nie tylko świetny i oryginalny pomysł z „Rozrywkową maturą winiarską”, ale również bardzo przyjemne otoczenie Państwa hotelu, wysoki poziom usług i przede wszystkim miłe, prawie „rodzinne” podejście wszystkich Państwa pracowników. Z radością oczekujemy dalszych Państwa niespodzianek i pomysłów i oczywiście znowu przyjedziemy.

Ing. Jiří Vyčítal   [ vycital@volny.cz ]

W Państwa hotelu zawsze byliśmy z żoną zadowoleni jak i z bardzo dobrego zakwaterowania, tak i z pięknego ogrodu, basenu, z wirówki i pary. Również Państwa gastronomia jest na bardzo dobrym poziomie i wieczory przez nas spędzone z niesamowitą kuchnią i degustacją win są bezbłędne. Personel w stosunku do nas zachowywał się zawsze bardzo dobrze i profesjonalnie. Państwa Hotel uważam za bardzo dobry i polecam go również swoim znajomym. Bardzo bym sobie życzył, aby takich dobrych i dostępnych cenowo hoteli było w naszej Republice więcej. Życzę Państwu wiele sukcesów w waszej pracy i oczekuję następnego spotkania.

Ing. Jiří Stonawský, Kladno   [ jiri.stonawsky@seznam.cz ]

O Państwa hotelu i usługach wyrażam się w samych superlatywach: korzystamy z hotelu wraz małżonką i przyjaciółmi w trakcie imprez organizowanych przez firmę Znovín. W Państwa hotelu dobrze oceniamy wysoki poziom zapewnianych usług jak i zakwaterowanie, wyżywienie tak i rekreację. Następnie, jestem zadowolony z pomocnej, idącej na rękę i całkowicie profesjonalnej ekipy pracowników. Odjeżdżamy zawsze z przyjemnymi odczuciami i z chęcią do Państwa wracamy. Oceniam jako porządną także wzajemną komunikację elektroniczną, tj. możliwość zarezerwowania pokoju i usług, i na odwrót przez Państwo posyłane oferty imprez hotelowych.

Ing. Vlastimil Koťan   [ kotan@propag-servis.cz ]

Jeździmy do Państwa ze względu na miłe otoczeni, dobre wino i gastronomię. Bardzo się nam podoba możliwość połączenia sportu /np. rower/ degustacji win i korzystania sobie z basenu czy pary późnym popołudniem i wszystko to na jednym miejscu z pomocnym personelem. Doświadczyliśmy imprezę z panem Černym, która była bardzo ciekawą i dobrą imprezą, tylko wszyscy na koniec konstatowaliśmy, że już była bardzo skomercjalizowana. Z pobytu u Państwa na razie byliśmy zawsze zadowoleni.

Małżeństwo Tošerovi, Zlukov   [ vaclav.toser@seznam.cz ]

Z Państwa hotelu mamy z żoną same najlepsze wspomnienia, i z pewnością pojawimy się tam jeszcze raz. Z waszych usług byliśmy bardzo zadowoleni. Pokój, obsługa i pomoc personelu była na bardzo wysokim poziomie. Odnośnie prowadzonych programów, to my na razie z powodów czasowych z nich nie skorzystaliśmy, ale basen, sauna i centrum fitness są bezbłędne. Masaże były dla nas idealne. Myślimy, że dopóki będą Państwo to kontynuować, nie będą mieli Państwo braku gości. W gronie naszych przyjaciół zawsze Państwa polecamy.

Marie a Petr Roithovi, Praha   [ petrroith@seznam.cz ]

Dlaczego chętnie jeździmy do hotelu Happy Star? Odpowiemy krótko, ale trafnie, ponieważ hotel Happy Star bardzo się nam podoba. Znajdujemy tu miły personel obsługujący, nowoczesne i gustownie urządzone wnętrze hotelu, miło spędzony czas w winiarnie, dobre morawskie i austriackie winko, specjały kuchni morawskiej i europejskiej, basen, saunę, siłownię… czegoż więcej chcieć, wszystko pod jednym dachem i tak lubimy do Państwa pojechać i pogadać sobie z naszymi przyjaciółmi. Organizują Państwo również ciekawe imprezy we współpracy z panem B. Černym i firmą Znovín „połączenie dań z winami“.

Ing. Petr a Jaroslava Sehnalovi, Babice nad Svitavou   [ Sehnal.Petr@seznam.cz ]

Hotel HAPPY STAR uważamy za najlepszy hotel w Znojnie i okolicy. Porównanie parametrów jakość x cena przemawia jednoznacznie za hotelem HAPPY STAR. Od czasu jego otworzenia preferujemy go najbardziej i jest dla nas wielką szkodą, że ilość miejsc jest szybko w całości zarezerwowana. Oceniamy na 1A* nie tylko własny pokój, ale i kuchnię i pomoc personelu.

Pavla a Miroslav Fučíkovi, Ostrava   [ Miroslav.Fucik@union.cz ]

Spędziliśmy w hotelu Happy Star kilka przepięknych jesiennych dni. Doceniliśmy przyjemne środowisko, miłą obsługę i możliwość korzystania z basenu, sauny i masaży. Jeszcze położenie hotelu w pobliżu Znojma i wielu atrakcyjnych sklepików z winem jest przyjemne. Idealne do turystyki rowerowej.

rodzina Dohnalova, Praha   [ Jana_Dohnalova@cmss.cz ]

Jestem bardzo szczęśliwa, że zjawiłam się w tym przecudownym hotelu, który oferuje szeroką gamę atrakcji, jak po stronie sportowej, tak i towarzyskiej. Rozwiązanie architektoniczne z czuciem łączy się tu z wysoką jakością urządzenia, które według nas odpowiadało pięciogwiazdkowemu hotelowi. Podejście personelu hotelu jest na poziomie profesjonalnym, mogę wszystkim gorąco polecić odwiedzenie hotelu Happy Star. Bardzo chętnie tam wrócimy i z radością oczekujemy kolejnych dni spędzonych w regionie winiarskim w hotelu z najwyższej półki.

Erik Hrazdil   [ ehrazdil@cleanservis.cz ]

Państwa personel stara się nas zawsze zakwaterować, nawet gdy w czasie rezerwacji wszystko już zajęte. Mają Państwo wyborną kuchnię. Z Państwa hotelu korzystam w celach wyjazdowych posiedzeń kierownictwa oraz wiosennych i jesiennych pokazów, które organizuje Znovín Znojmo. Podoba mi się, że po napiętym programie mogę odpocząć w Państwa basenie, jacuzzi i kabinie parowej. Państwa łóżka są bardzo wygodne a sen nie jest naruszany. Podoba mi się bezproblemowe parkowanie i gustownie zagospodarowana okolica. Państwa apartament jest czarujący.